XXII. Nemzetközi Ifjúsági Tűzoltó Olimpia – edzések
2019. július 18. 09:14
A magyar résztvevők már a svájci Martigny-ben vannak, és a XXII. Nemzetközi Ifjúsági Tűzoltó Olimpiára készülnek. Rövid képriport illusztrálja eddigi tevékenységüket.

A Nemzetközi Tűzoltó Szövetség 2019. július 14-21. között Svájcban, Martigny városban rendezi a XXII. Nemzetközi Ifjúsági Tűzoltó Olimpiát.

A Magyar Tűzoltó Szövetség szervezésében az eseményen hazánkat a 2018-as országos ifjúsági sportverseny győztese, a Pázmánd Önkéntes Tűzoltó Egyesület lány és fiú csapata, valamint a második helyezett Békéssámson Önkéntes Tűzoltó Egyesület fiú csapata képviseli.

Fotók: Domakné Józsa Zsuzsanna