Elhunyt Fülöp László, a Somogy Vármegyei Tűzoltószövetség alelnöke
2024. szeptember 26. 13:28
Mély megrendüléssel és szomorúsággal értesültünk róla, hogy 2024.09.25.-én elhunyt Fülöp László, a Somogy Vármegyei Tűzoltószövetség alelnöke.

1978 augusztusában lett önkéntes tűzoltó, majd 1984-ben megválasztották az igali Önkéntes Tűzoltó Egyesület elnökévé, ahol azóta is folyamatosan és nagy szorgalommal vezette, irányította, képezte az egyesületet és tagjait. Időközben az egyesület kibővült a polgárőri tevékenységgel is, melynek létrehozásában is jelentős szerepe volt.

Már több ciklus óta a Somogy Vármegyei Tűzoltó Szövetség elnökségi tagja – 2013-tól haláláig folyamatosan alelnöke, valamint több évtizede Igal város jegyzője volt. Mind az egyesületet, mind a vármegyei tűzoltó szövetséget szívügyének tekintette, folyamatosan és aktívan részt vett ezek munkájában és kiemelkedő színvonalon irányította mindkettő szakmai tevékenységét.

Emlékét kegyelettel és tisztelettel megőrizzük!