Elismerések augusztus 20. alkalmából
2024. augusztus 16. 15:51
Állami ünnepünk, augusztus 20. alkalmából elismerést kapott Udvardi Sándor és Nagy Sándor.

SULYOK TAMÁS, MAGYARORSZÁG KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKE - A BELÜGYMINISZTER ELŐTERJESZTÉSÉRE - ÁLLAMI ÜNNEPÜNK, AUGUSZTUS 20-A ALKALMÁBÓL

A MAGYAR EZÜST ÉRDEMKERESZT POLGÁRI TAGOZATÁT ADOMÁNYOZTA

a nem hivatásos, illetve a Kárpát-medencei tűzoltóképzés területén elért kimagasló eredményei elismeréséül NAGY SÁNDOR úrnak a Tótkomlósi Önkormányzati Tűzoltóság parancsnokának, az Önkormányzati Tűzoltóságok Országos Szövetsége alelnökének, a Békés Vármegyei Tűzoltó Szövetség elnökének.

A MAGYAR BRONZ ÉRDEMKERESZT POLGÁRI TAGOZATÁT ADOMÁNYOZTA

a létesítményi tűzoltóságok szakmai tevékenységének összehangolása és a szakmai érdekképviselet terén végzett odaadó munkája elismeréséül UDVARDI SÁNDOR úrnak a Létesítményi Tűzoltóságok Országos Szövetsége elnökének, a VÉD-SZ Kft. ügyvezetőjének.

Az elismerésekhez gratulálunk!