Kitüntették Farkas Józsefet, a Somogy Megyei Tűzoltó Szövetség felügyelőbizottságának elnökét
2024. március 05. 14:29
A Somogy megyei Tűzoltó Szövetség felügyelőbizottságának elnöke, Farkas József a Kéményjobbítók Országos Szövetsége által 2024. február 28-29-én, Kaposváron rendezett 13. Országos Kéménykonferencián vette át Meszléry Celesztin díjat.

A Dr. Meszléry Celesztinről a magyar épületgépészeti szakterület meghatározó személyiségéről elnevezett jelentős szakmai díjat, Felügyelőbizottsági Elnök Úr 40 éves szakmai tevékenységének elismeréseként kapta.

A laudáció kiemelte, hogy Farkas József a kéményseprés szakmai fejlesztésében oktatóként, szakkönyvíróként, vezetőként és szervezőként sokat tett, miközben környezetvédelmi szakmérnökként is jelentőset alkotott.

Gratulálunk a magas elismeréshez!