Hírek

Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokság, záró forduló - beszámoló
2017. szeptember 28. 09:05
2017. szeptember 23-án motorzajtól, és több száz embertől volt zajos Böhönye, amely immár 5. alkalommal adott otthont az Országos Kismotorfecskendő-szerelési Bajnokságnak. Ezúttal a záró forduló zajlott itt.

Az ország 20 településéről érkeztek csapatok a megmérettetésre, a szervezők 44 futamot bonyolítottak le. Modern kategóriában 22, Retró kategóriában 16 csapat mérette meg felkészültségét, valamint 6 női csapat állt a rajtvonalhoz.

A forduló eredményei:

Modern kategóriában I. helyezett Becsehely ÖTE, II. helyezett az EGIS csapata, III. helyezett Becsehely ÖTE női csapata lett.

Retro kategória helyezései I. helyezett Becsehely ÖTE, II. helyezett az EGIS csapata, III. helyezést ért el Baja HTP csapata.

A női kategória dobogósai I. helyezett Becsehely ÖTE női csapata, II. helyezett Lángangyalai III. helyen Komlóska ÖTE női csapata végzett.

Idén, ahogy a tavalyi évben is, a záró fordulón díjazták a versenyszezon legjobbjait is. A Országos versenysorozat idén 8 helyszínen zajlott. A versenysorozatban összesen 54 versenycsapat képviseltette magát, 9 határainkon túlról érkező csapatot is vendégül láthattak a rendezők.

A bajnokság legeredményesebb csapatai a következők:

Modern kategóriában I. helyezett Becsehely ÖTE, II. helyezett az Püspökladány HTP csapata, III. helyezett Győr HTP csapata lett.

A női kategória dobogósai I. helyezett Becsehely ÖTE női csapata, II. helyezett Sárosd ÖTE női csapata III. helyen Lánganyalai csapata végzett.