Pályázat: MOL üzemanyagkártya
2018. november 07. 14:35
A MOL-csoport jóvoltából ismét lehetőség nyílik 50 ezer forint értékű üzemanyagtámogatásra pályázni. Azok az I. vagy II. kategóriás, együttműködési megállapodással rendelkező, nem önállóan beavatkozó ÖTÉ-k pályázhatnak, akik tavaly nem részesültek ilyen támogatásban.

A támogatás a tűzoltás-, műszaki mentésben résztvevő járművekkel vehető igénybe.

Olyan ÖTE pályázhat, amely

• tagja a székhelye szerinti megyei tűzoltó szövetségnek;
  • nem tartozik tagdíjjal a székhelye szerinti megyei tűzoltó szövetségnek;
  • vezető tisztségviselője, illetve közeli hozzátartozója nem tölt be vezető beosztást a MOL Csoport bármely tagjánál;
  • a lehető legteljesebb körűen kitöltötte a mellékelt excel fájlt;
  • csatolta az érintett, tűzoltásban és műszaki mentésben résztvevő járművének fényképét, frsz-át, üzemanyagtípusát és forgalmi másolatát (amelyen üzembentartóként a kérelmet benyújtó ÖTE szerepel).

A pályázat beérkezési határideje a Magyar Tűzoltó Szövetség irodájába: 2018. 11. 16., péntek, 10 óra.

A pályázat benyújtásának módja: Kizárólag elektronikusan az illetékes megyei (fővárosi) tűzoltó szövetség útján az office@tuzoltoszovetseg.hu e-mail címre a megyei (fővárosi) elnök javaslatával.

A szükséges mellékletek:

• 1 db fényképfelvétel, melyen látható a jármű és annak rendszáma
  • A támogatandó jármű forgalmi engedélyének képe mindkét oldalról
  • Adatlap az üzemanyag kártya pályázathoz 2018.xls kitöltve