VIII.Országos Hagyományos Tűzoltó Verseny és IX. Országos Ifjúsági Tűzoltó Verseny
2018. február 02. 07:33
A Tatai Olimpiai Edzőtáborban tartotta idei első tanácskozását a Magyar Tűzoltó Szövetség Versenybizottsága, ahol kiemelt figyelmet kaptak a tűzoltó versenyekkel kapcsolatos szervezési feladatok.

A 2018 január 27-én, a Tatai Olimpiai Edzőtáborban zajló ülésen részt vett Dobson Tibor, az MTSZ elnöke, Kelemen Zsolt, az MTSZ alelnöke, valamint Ágoston Gábor, a Komárom-Esztergom Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke is.

A 2017. évi beszámolók után a jelenlévők elfogadták az idei programtervezetet.

A programok közül kiemelt figyelmet kapott a IX. Országos Ifjúsági Tűzoltó Verseny és a VIII. Országos Hagyományos Tűzoltó Verseny – helyszínként a Komárom-Esztergom Megyei Tata városára esett a választás.

A versenyt, melynek tervezett időpontja 2018 július 6–8., a Magyar Tűzoltó Szövetség és a Komárom-Esztergom Megyei Tűzoltó Szövetség közösen szervezi meg.