Kassa Környéki Önkéntes Tűzvédelem Területi Szervezetének közgyűlése
2017. február 27. 19:48
A Kassa Környéki Önkéntes Tűzvédelem Területi Szervezete 2017. február 25-én a Kassa melletti Kokšov Bakša (Koksóbaksa) község kultúrházában tartotta éves munkaértékelő Közgyűlését.

A közgyűlésen tisztújításra is sor került, a több mint 40 éves elnöki funkciót betöltő és leköszönő Vendelin Fogaras urat az eddigi helyettese, Miroslav Semanic váltotta tisztségében.

Dobson Tibor tű. dandártábornok, a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke Vendelin Fogaras úrnak az MTSZ és a Szlovák Tűzoltó Szövetség együttműködésében végzett kiemelkedő munkásságáért emléklapot és hollóházi porcelán dísztárgyat adományozott, amelyet az elnök képviseletében Gulácsi Lajos, a B-A-Z Megyei Tűzoltó Szövetség elnöke nyújtott át.