Egy százalék a tűzoltásért
2018. március 26. 15:51
Immár 148 éve, hogy gróf Széchenyi Ödön, a „legnagyobb magyar” fia, a magyar tűzvédelem legfontosabb alakja közbenjárására megalakult a Magyar Tűzoltó Szövetség jogelődje.

Szervezetünk azoknak az önkéntes tűzoltóknak a szellemiségét képviseli azóta is, akik a mai napig őrzik embertársaik értékeit, életét, mindezt úgy, hogy sem viszonzást, sem köszönetet nem várnak cserébe.

A Magyar Tűzoltó Szövetség meggyőződéssel vallja, hogy az önkéntes, önkormányzati és létesítményi tűzoltók Magyarország mentő tűzvédelmének fontos sarokkövét jelentik. Ezért továbbképzésekkel, szakmai programokkal segítjük fejlődésüket, munkájukat pedig eszközadományokkal igyekszünk hatékonyabbá tenni. Programjainkkal a határon túli magyarlakta települések önkéntes tűzoltóit is bevontuk ebbe a fejlődésbe.

Kérjük, segítse munkánkat Ön is, személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával!

Adószámunk: 18056460-1-42

A Magyar Tűzoltó Szövetség köszönettel vesz minden felajánlást!