Száz LCD-monitor az MTSZ-nek
2017. január 12. 14:17
A Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. ünnepélyes keretek között száz LCD-monitort adományozott a Magyar Tűzoltó Szövetség számára.

Az adományt az MTSZ nevében Dobson Tibor tű. ddtbk., a szövetség elnöke vette át Heiszler Gabriellától, a Spar Magyarország Kft. ügyvezető igazgatójától. A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság I. emeleti Timár termében, 2017. január 11-én 10 órakor tartott eseményen ezen kívül a Spar részéről jelen volt még Maczelka Márk kommunikációs vezető és Németh Petra kommunikációs főmunkatárs. A BM OKF-et dr. Bérczi László tű. ddtbk., országos tűzoltósági főfelügyelő képviselte.

A tervek szerint a monitorokat a nem hivatásos tűzoltóságok oktatásában és felkészítésében használják majd fel.