75 éves a jászkiséri ÖTE
2016. június 30. 13:01
A jászkiséri önkéntes tűzoltó egyesület megalakulásának 75. évfordulóját ünnepelte 2016. június 18-án.

Az ünnepségre több helyről érkeztek tűzoltók, akik együtt vonultak a település utcáin. A színpadon először Pócs János, a Jászság országgyűlési képviselője köszöntőben méltatta a tűzoltók áldozatvállalását, külön is kiemelve Balog László egyesületi elnök 20 éves munkáját.

Dobson Tibor tűzoltó dandártábornok, a Magyar Tűzoltó Szövetség elnöke és Kurgyis János nyugállományú tűzoltó ezredes, a Megyei Tűzoltók Szövetsége elnöke a tűzoltóságnak emléktárgyakat, a tűzoltó egyesület tagjainak elismeréseket adtak át, majd szalagot kötöttek a csapatzászlóra.

A tűzoltóság udvarán közel 400 ember ünnepelt együtt az önkéntesekkel, akik egy csoportkép erejéig a 75-ös számot is megjelenítették.

Tudósítás: Jászságonline.hu

A fotó forrása a Jászkiséri ÖTE Facebook-oldala.