RISKHUB II – aláírták a támogatási szerződést
2023. december 04. 16:03
A Zala Vármegyei Tűzoltó Szövetség és a Budapesti Tűzoltó Szövetség is képviselteti magát abban az összesen 800 ezer euró támogatásban részesült projektben, amelynek ma írták alá a támogatási szerződését a szlovén-magyar határ mentén fekvő Beltinci Várban.

Mai napon a több mint 3 millió euró értékben, első kiírás során kiválasztott 11 projektből az eddig teljes mértékben előkészített 7 projekt támogatási szerződéseinek aláírására került sor a szlovén-magyar határ mentén fekvő Beltinci Várban. Ezek egyike a Vas Vármegyei Tűzoltó Szövetség által vezetett, közel 800 ezer euró támogatásban részesülő RISKHUB II projekt, amelynek partnerei az NSKI, a Zala Vármegyei Tűzoltó Szövetség, a Budapesti Tűzoltó Szövetség, a Szlovén Tűzoltó Szövetség, a Maribori Hivatásos Tűzoltóság, valamint a Maribori Egyetem.