Javaslatok Polgári Magyarország Díjra
2023. augusztus 18. 14:11
Idén is odaítélik a „Polgári Magyarországért” Díjat, melyre a Magyar Tűzoltó Szövetség javaslatokat vár 2023. szeptember 10-ig.

A „Polgári Magyarországért” Díjat a Polgári Magyarországért Alapítvány 2005 óta adja át évente olyan személynek vagy közösségnek, aki/amely tudományos, közéleti, művészeti, karitatív tevékenységével maradandó szellemi, emberi értékeket hozott létre, mellyel Magyarországot, a magyarságot, annak valamely közösségét gazdagította.

A Magyar Tűzoltó Szövetség idén javaslatokat vár olyan személyekre és/vagy közösségekre (önkéntes tűzoltó egyesületek, mentőszervezetek), amelyeket felterjeszthet a „Polgári Magyarországért” Díjra.

A javaslatokat írásban, az office@tuzoltoszovetseg.hu címre várjuk 2023. szeptember 10-ig.