Önkéntes tűzoltók: hogyan tovább?
2020. június 29. 13:12
A Magyar Tűzoltó Szövetség nyilvános felületein az elkövetkezendő hetekben egy, a magyarországi tűzoltásra vonatkozó fejlesztési koncepciót tárgyalunk.

Tisztelt Bajtársaink, tisztelt Érdeklődők!

A Magyar Tűzoltó Szövetség Facebook-oldalán a közelmúltban közzétettünk egy, az önkéntes tűzoltók jogosítványával kapcsolatos tervet. Ez a 2017 decemberében közölt és itt elérhető fejlesztési koncepció része.

A javaslatra érkezett hozzászólások nyomán, úgy gondoljuk, érdemes feleleveníteni, és közérthetőbb formában feldolgozni az egész fejlesztési koncepciót.

Ezért a következő hetekben ilyen témájú rövid posztokkal és honlapbejegyzésekkel jelentkezünk. Célunk ezzel kettős:

• Reméljük, hogy így minél többen megismerhetik a legfontosabb fejlesztési irányokat, illetve a koncepció egy-egy elemét.
  • Bízunk benne, hogy a konstruktív hozzászólásokból kirajzolódik majd egy irány, amelybe a magyar önkéntes tűzoltás ügyét előremozdíthatjuk.

Istennek dicsőség, egymásnak segítség!